Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 5634 ileti ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 560, 561, 562, 563, 564
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Güncel Haberler
İletiTarih: 07 Eyl 2017, 08:48 
Kullanıcı avatarı

Hoca La Masia'ya ve felsefeye inansa da buna inanmayan bir yönetim var bu yönetim oldukça geleneğe dönemeyiz transferler bile gelenekle alakalı değil illa milyonlarca euro harcayacaklar Baba kaç yıl önce dedi la masia şu an boş diye bunu ben yönetici olarak duysam gereken müdahaleyi yapardım alt yapıdaki oyuncu kimi örnek alacak şu takımda mevcut la masia oyuncuları da gidince ...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 09 Eyl 2017, 10:16 
Kullanıcı avatarı

gorucez bakalim kim la masia ya ne kadar inaniyormus ben laf degil icraat gormek isterim koy bakalim alenayı orta sahaya 5 mac oynat 3 mac kotu oynarsa 4. mac iyi oynar 5 mac kotu oynarsa 6. mac iyi oynar. bu td alt yapiya inaniyorda biz niye çin de ki elin adamına 40 milyon euro bayiliyoruz.

birde bu açıklamalarına bakın başkanın neden bu durumlara dustugumuzu cok rahat gorursunuz, sen klubun başkanısın klubun menfaatlerini koruman gerekiyor, laporta zamanında keyfinden dedektif takmadı ronaldinho ve etonun pesine. neymis neymar ve babasi kandırmıs bizimkileri, cok tanıdık geldi , kanmasaydın la.bir kere neymar para icin gitmedi bu takımdan , millet kızıyor ama kesinlikle ana neden bu degil herkes biliyor bunu. ballon dor icin gitti bu takımdan ben neymarı yaptigi tercihten dolayı suclayamıyorum , takimda messi varken gercekten bu odulu alması zor.messi oyle buyuklukte bir oyuncu sahada messiden iyide oynasa sahaya cikarken bu takımın en iyi oyuncusu neymar diyemiyosun.bu yuzden bu adama gelmis gecmis en buyuk oyuncu veya oyunculardan biri deniyor.
o zaman yonetmen gerekiyordu bu durumu ama sen uyudun, haberleri takip ettiyseniz messi neymarı iknaya calisti tamam kal, ben sana ballon dor kazandırıcam dedi adam la takım icin kendi kisisel odulunden vazgeciyor adam. bizim yonetim ayakta uyuyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Eyl 2017, 12:08 
Kullanıcı avatarı

dembele 3-4 ay takımdan ayrı kalacak.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Eyl 2017, 14:09 
Kullanıcı avatarı

İki takımın oyuncularının serbest kalma maddeleri

Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 5634 ileti ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 560, 561, 562, 563, 564

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Bing [Bot] ve 30 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR