Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 12 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
İletiTarih: 11 Eyl 2017, 13:38 
Kullanıcı avatarı

Resim

12 EYLÜL SALI | TSİ: 21.45 | YAYIN: TRT-1

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2017, 17:45 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Barça 11: Ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Jordi Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Suarez, Dembele.

Alıntı:
Yedekler: Cillessen, Denis Suarez, Mascherano, Paulinho, Deulofeu, Sergi Roberto, Andre Gomes.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2017, 18:06 
Kullanıcı avatarı

En iyi 11 imiz ile sahadayız.. yedekten gelip katkı yapacak adam bile yok o derece yani.. espanyol maçında rakibinde zayıf olması sebebiyle biraz tiki taka vari dakikalar izledik.. gelecek için umut vaad eden bir maç olur inşallah.. nedense hakemden biraz kıllanıyorum..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2017, 19:30 
Kullanıcı avatarı

hızlı pas yapamıyoruz, geriye dönüşlerde yavaş kalıyoruz ve rakitic. bana göre kötü olan şeyler bunlar. hızlı pas yapamamızın sebebi de rakitic.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2017, 19:34 
Kullanıcı avatarı

İyi ki messi var o da olmazsa ne olacaktır ortasaha çok kötü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2017, 19:58 
Kullanıcı avatarı

enrique zamanında en azından msn vardı. şimdi o da yok.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2017, 20:59 
Kullanıcı avatarı

İlk yorumlar biraz karamsar olmuş ama benimki pek öyle olmayacak. Her şey mükemmel değildi belki ama rakibin Juventus olduğunu da göz önünde bulundurunca keyifli biten bir maç oldu benim için.

Messi tutuk başladı, özellikle ilk yarının sonundaki golü hariç yok gibiydi. İyi marke edildi, yakın savunma vardı her topu aldığında. Ama ikinci yarı döktürdü yine, açıkcası çok kasmadan yaptı bunu da. 2 gol ve direkten dönen bir şut. Rakitic'in golünde de pozisyonun yaratıcılarındandı. Iniesta'dan gelen güzel pası da es geçmeyelim tabii ki.

Iniesta uzun zamandır göremediğimiz kadar iyiydi, gözlerimizin pasını sildi bence.

Semedo'yu beğendim, sağ bek için bir süre kafamız rahat olacak gibi. Hızlı ve güçlü görünüyor.

Dembele için henüz erken, hala uyum sürecinde elbette. Maçın hemen başında 1-2 güzel hareketi, adam geçmeleri oldu ama sonrasında hataları da oldu biraz.

Suarez maçın genel olarak kötülerindendi. Bana göre takımda kötü görünen tek kişiydi.

90 dakikanın istatistiklerine bakanlar Juventus'un daha fazla gol pozisyonu bulduğunu, kaleyi bulan isabetli şutunun daha fazla olduğunu görecektir. Defansta zaman zaman hatalar yapıp karambolleri hep Juve'lilere kaybettik ve onlar da buldukları her topu kaleye şut olarak gönderdiler neredeyse. Bu yüzden o istatistikler Juve lehine gelişti. Açıkcası ilk yarı biterken daha gol yokken bile ikinci yarı goller atacağımıza inanıyordum. Juve ilk yarı iyi bastı ama ikinci yarı öyle olmayacağı belli oluyordu.

Şampiyonlar Ligine güzel bir başlangıç oldu 3-0 ile umarım böyle de gideriz sonuna kadar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2017, 22:41 
Kullanıcı avatarı

Rahatlıkla dört beş olabilirdi.. özellikle iniesta ve rakitic in oyından alınması orta sahayı düşürdü.. malum, giren adamlar paulinho ve andre gomes.. messi maçı tek başına aldı desem kimse itiraz etmez herhalde.. en son böyle messiye yüklendiğimizde ard arda sakatlıklar baş göstermişti umarım suarez bir an önce toparlanır.. ilk zamanlarından bile daha kötü.. üzerine gelen top iki metre uzağa sekiyor.. esnekliğini kaybetmiş gibi.. Dembele neymarın ilk maçlarına kıyasla çok daha iyi.. inşallah ondan daha iyi bir oyuncu olur.. juve nin önemli eksikleri vardı.. ama sonuçta geçen yılın cl finalisti.. bizim için güzel bir başlangıç oldu.. umutlanyorum ama yedek kulübesini düşününce kilit oyuncuların yaşlarını ve maç trafiğini düşününce gerçek dünyaya geri dönüyorum..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2017, 05:49 
Kullanıcı avatarı

messi'yi false 9 olarak izlemeyi çok özlemişim. lakin, suárez'in durumu hiç iyi değil.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2017, 06:50 
Kullanıcı avatarı

İki maçtır izlediğim takım iyi mi kötü mü emin olamıyorum. Yeri geliyor iyiyiz diyorum yeri geliyor sıkıntılar gözüme çarpıyor. Yeni teknik adam yeni oyuncular ve bazı oyuncuların üstlendiği yeni roller nedeniyle bu bir alışma dönemidir diyebilirim sanırım.

Yenilerden Semedo cidden ilaç gibi geldi diyebilirim. Dembele ise 20 yaşında kendisinden beklentilerin bu denli fazla olmasının ağırlığını hissediyor. Top ayağına geldiğinde sürekli bir şeyler kanıtlamak peşinde. Top geldiğinde tek pas çok nadir yapıyor ve en kolay seçeneği oynamaktan kaçınıyor. Oynayarak biraz daha rahatlaması lazım sonrasında asıl ışığını göreceğimize inanıyorum.

Lig ve CL dahil 4 maçta gol yemeden güzel bir giriş yaptık. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum...

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 12 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: cengiz ve 24 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR