Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 12 ileti ]  Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
İletiTarih: 13 Eyl 2017, 10:38 
Kullanıcı avatarı

skorlara bakip aldanmayın takim kotu durumda, 5-0 lik espanyol macida dahil , taktiksel olarak rakipler bize ustunluk sagladi messi ilk yarının son dakikaksında o golu bulmasa biz bu maci cok buyuk ihtimal kaybederdik.espanyol macindada attigimiz ilk gol ofsayt, ikinci golde sans isiydi biraz.adamlar 60larda cok ciddi sıkstırdı pozisyonlar buldular , direkler izin vermedi orda golu bulsalar o macida zor kazanırdık.
iste demek istedigm bu takim kotu messi iyi ama 3-0 ve 5-0 kazanınca isler iyi gitmis oluyor halbuki tam tersi isler iyi filan gitmiyor , bunun degerlendirmesi iyi yapmak lazım sonr kupa kaanamayınca vay efendim messi isler kotuyken ortada yok olucak.

td mizin galibiyetin buyusune kapilmamasi iyi ama isi zor kabul etmek lazım.

"The first goal just before the break changed everything. We were about to finish the first half and we had some problems because the rival was making it difficult for us."

her takımın en iyi oyuncularını cikartip kadro kalitelerini kiyaslayalim avrupada kacıncı sıradayız bakmak lazım.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2017, 17:25 
Kullanıcı avatarı

Suarez'in emekliliğinin geldiğini düşünmeye başladım artık, çok uzun zaman oldu ve hala çok kötü. Artık iyiden iyiye endişeniyorum, hiç bir özelliğini yansıtamayan yaşlı kurt gibi sahada.

Dembele misafir oyuncu statüsünde gibiydi çok çok etkisizdi.Pas oyunuyla da alakası yok.Yakın dönemde olsa olsa hızından yararlanırız.Bir de hiç defansif özelliği yok gibi geldi bana.

Barcelona bana göre çok kırılgan bir takım ve direnci çok zayıf. Oyun ahengi çok çabuk bozuluyor ve takım oyuncuları bana göre birbirinden çok kopuk. Bu galibiyet serisi bana fazlasıyla hormonlu ve tehlikeli geldi. Elbette kazanmak mükemmel ama aldanmamak lazım. Eksiklikler çok fazla ve asla bu kadro ile kupalar kazanmayı hayal edemiyorum.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 12 ileti ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: cengiz ve 24 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR