Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 9 ileti ] 
Yazar Mesaj
İletiTarih: 12 Eyl 2017, 21:09 
Kullanıcı avatarı

Resim

16 EYLÜL CUMARTESİ | TSİ: 17.15 | YAYIN: BEIN SPORTS

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 14:18 
Kullanıcı avatarı

Bi an roma maçını izliyorum sandım..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 14:27 
Kullanıcı avatarı

İlk on dakika.. saçmalıyoruz.. dembele 5 top kaybı.. piquenin içinden geçtiler..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 15:04 
Kullanıcı avatarı

Messi oynamazsa ne kadar sıradanız ne kadar basit bir takım oluyoruz anlatamam.. suarez sıfır bile değil.. getafe çok kompakt oynuyor.. yorgun ve bıkkın bir haldeyiz.. messi kıpırdamazsa hiçbirşey olmaz..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 15:08 
Kullanıcı avatarı

İlk yarı sonucu 1-0 Getafe üstünlüğüyle kapandı. Duran top sonrası Umtiti'nin kafası ve son dakikalarda Messi'nin frikiği dışında ne bir şutumuz ne de insanı heyecanlandıracak bir pozisyon girişimimiz var. Rakip iyi kapanıyor ve hızlı çıkıyor biz de bir sağa bir sola top çeviriyoruz.

İlk yarının ortalarında Dembele sakatlanıp yerini Deulofeu'ya bıraktı. Bu maçta Messi bir şey yapmazsa bizden hiçbir şey olmayacak. Hele Suarez zaten bizi bir kişi eksik oynatıyor.

Maça da Juventus maçının kadrosundan sadece Semedo - S. Roberto değişikliği yaparak başlamıştık. Neden yaptık acaba onu da bilmiyorum!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 16:08 
Kullanıcı avatarı

Paulinho dan eto vari bir gol izledik.. açık ve net takım haftada iki maçı kaldıramadı.. sihirli bir dokunuşa ihtiyacımız var..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 17:27 
Kullanıcı avatarı

Valverde'nin iki değişikliğinin getirdiği iki golle 2-1 kazandık. İkinci yarı biraz daha baskılıydık doğal olarak ama pozisyon üstüne pozisyon bulmak gibi bir durumumuz olmadı. Herhalde iki şut çektik ikisi de gol oldu.

Yalnız Suarez'in durumu içler acısı. Sürekli ofsayta düştü, aldığı her topu ezdi, duvar görevi gördüğünde atılan her pası şut çeker gibi arkadaşlarına gönderdi, hele ki 80 küsürüncü dakikada 3'e 2 yakaladığımız pozisyonda önce topu kontrol edemeyip sonra topu rakibe teslim etmesi sonucu bende fitil nasıl attı anlatamam!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 19:26 
Kullanıcı avatarı

Ter stegen, süper kupa maçlarında asensio ile bizi alıştırdığı gollerden bir tane daha ekledi albümüne.. bu tip şutlar daha fazla başımızı ağırtmadan çalışsa iyi olacak.. yoksa her hafta haftanın golü vtr lerinde kendisi yer alacak..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Eyl 2017, 06:04 
Kullanıcı avatarı

İlk yarıyı yolda olduğum için cepten yarım yamalak izledim. İkinci yarıya eve yetişebildim. Çok da yetişilecek bir maç değildi gerçi ama işte insan yine de dayanamıyor.

Suarez berbattı resmen, alky'nin de bahsettiği o sonlara doğru gerçekleşen pozisyon sonrası ben de sinirden iyi bir küfür salladım. 90 dakikanın içinde 3 tane olumlu hareketi olduğunu sanmıyorum.

Rakip 7-8 kişi kapanınca, biz Juventus maçından gelmiş yorgun olunca ortaya sıkıcı, keyifsiz bir 90 dakika çıktı. Siz de fark etmişsinizdir muhtemelen Messi acayip derecede isteksiz ve pasif kaldı maçın genelinde. Tabii her zamanki gibi markajlar buna neden oluyor illa ki ama benim gördüğüm ekstra bir durgunluk vardı. İşin kötü tarafı bu haftada 2-3 maç olayı daha sürecek Eylül sonuna kadar. Deplasmanlar bizim için bu yoğun dönemlerde daha düşük tempolü ve vasat geçiyor maalesef.

İlk golümüz zaten çat-pat-küt falan derken gol oldu. İkinci gol; Messi'nin pasıyla içeri çok iyi giren Paulinho kendisinden beklenmeyecek derecede bel kıvraklığıyla vücudunu döndürüp bayağı iyi vurdu. 40 milyonun 5 milyonunu haketmiş olabilir bu golle.

İlk yarıda daha golü yemeden puan kaybı geliyor diye düşünmeye başlamıştım ama bu kadar etkisiz ve kötü olduğumuz bir maçtan 3 puan aldığımız için şanslıyız. Zira sezon sonunda bu puanlar çok değerli olacak.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 9 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: cengiz ve 24 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR