Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 
Yazar Mesaj
İletiTarih: 06 Oca 2017, 16:41 
Kullanıcı avatarı

Resim

8 OCAK PAZAR | TSİ: 22.45 | YAYIN: LİGTV-3

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2017, 18:52 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Barça 11: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Mascherano, Digne; Busquets, Andre Gomes, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar.

Alıntı:
Yedekler: Masip, Umtiti, Denis, Arda, Rafinha, Alcacer.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2017, 18:54 
Kullanıcı avatarı

Zorlu deplasmanlar hep böyle üst üste mi gelmek zorunda?
Rakitic ve Alba yedekler arasında da yoklar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2017, 20:41 
Kullanıcı avatarı

İlk yarı 0-0 sona erdi.

Pek tadımız yok, ciddi bir baskı kuramadık. Dışarıdan birkaç süt denemesi, çok etkili olmayan bir Messi kafası ve 1-2 pozisyon daha.

Neymar soldan alıp sağa gelme saçmalıklarını bolca yaptı ilk yarı boyunca. Messi bir hayli geride pozisyon alıyor. Andre Gomes etkisiz eleman.

Sergi Roberto ve Digne bir hayli açık veriyorlar. Orta sahanın savunmada pek katkısı yok.

Gol atmak ve 3 puan almak hiç kolay olmayacak.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2017, 21:38 
Kullanıcı avatarı

Enrique benim gibi izledi..
Neymar ter attı..
Hakem doğradı..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2017, 21:41 
Kullanıcı avatarı

Stres dolu maçlardan biriydi. Kötü oynamadık ama net pozisyon yaratacak kadar uyumlu da oynamadık. Yine mevlam ne verdiyse hesabı habire top salladık. Lig sıralaması için çok kötü oldu. Bundan sonra sizi bilmem ama benim umutlarım hala taze. Bu takımda o potansiyel var. Tabi Real'e de bağlı artık.

Acaba diyorum ligi pas geçip bu sezon piyangoyu ŞL de mi vuracağız hiç belli olmaz.

Messi de ne frikik attı ama. Doksan neydi hatırlattı bize.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2017, 21:45 
Kullanıcı avatarı

Ya ben anlamıyorum, Barcelona'ya penaltı çalınması için ne olması gerekiyor. Ceza sahası içinde topu eline mi alması lazım illa yani Messi'nin şutunu kaleci gibi kesiyor adam ama penaltı yok. Fark kaç puan oldu artık bilmiyorum, zaten bu hakemlerle önemli de değil. Simeone'nin geçen sezon için dediğini bu sezon uyguluyor federasyon belli ki zorla şampiyon yapacaklar Real'i. Biz CL'yi düşünmeye başlayalım yavaştan...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2017, 22:11 
Kullanıcı avatarı

Tekrar görüntüye baktım hakkaten Messi'nin vuruşunda adam kalecilik yapıyor. Ardından Mascherano'nun pozisyonu da penaltı.Hakemler ciddi etki ediyor bu sene. Bir de Mourinho zamanında öyleydi.

Aklıma gelmişken Pique ile ilgili yine bacak arası, ayağa dolama, ters ayakta kalma, belini doğrultamama her nevi kendisi ile özdeşleşmiş sahneler izledik.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 09 Oca 2017, 14:27 
Kullanıcı avatarı

Üst üste iki maçtır verilmeyen penaltılar rezalet.

İlk yarı pek iyi değildik belki ama ikinci yarı gerektiği kadar iyiydik, golü yememize rağmen. Şans da hiç yanımızda değil bu sene. Verilmeyen iki tane net penaltı, Messi'nin direkten dönen şutu. Enfes bir frikik golü attı ama neye yarar. 1 puanın sevinecek bir tarafı kalmadı artık. Sevilla'nın gerisine düştük.

Orta sahada acayip dökülüyoruz, üstüne bir de takımın genelinde ve özellikle orta ve ileri üçlünün savunmaya katkı vermemesi şu maçları benim açımdan açıklayan sebepler.

Bu sene bazı oyuncular arasında ŞL'nin daha ön planda olduğunu hissettiren demeçler hatırlıyorum ama lige bu kadar erken havlu atmanın bahanesi olamaz. Real'in düşüş yaşayacağına inanıyorum, biz kendimize bir gelebilsek şöyle 4-5 maç ama bu sene sanırım doğru dürüst böyle bir seri yakalayamadık. :(

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Oca 2017, 21:12 
Kullanıcı avatarı

Ligi boşverip cl ye asılmanın bizim takım için mümkün olduğunu düşünmüyorum.. çünkü biz oynadıkça ritim tutan bir futbol tarzına sahibiz.. öyle ayda iki maça asıl diğerlerini önemseme olayı bize göre değil, kupasız kapatırız sezonu..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: alperens61, Bing [Bot], blackzero, Yahoo [Bot] ve 12 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR