Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 11 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
İletiTarih: 25 Kas 2016, 14:50 
Kullanıcı avatarı

Resim

27 KASIM PAZAR | TSİ: 22.45 | YAYIN: LİGTV-3

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 25 Kas 2016, 19:24 
Kullanıcı avatarı

Yine bizim başımızın belası deplasman geldi çattı, hem de bu sefer Clasico öncesi. Umarım şu son birkaç haftalık kötü oyunumuza Celtic deplasmanıyla son vermiş oluruz. Daha fazla puan kaybına tahammülümüz kalmadı ne yazık ki.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Kas 2016, 19:08 
Kullanıcı avatarı

Barça 11: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Mascherano, Jordi Alba, Rakitic, Busquets, André Gomes, Messi, Suarez, Neymar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Kas 2016, 19:38 
Kullanıcı avatarı

Son 5 maçtır kazanamadığımız lanet bir deplasman, bu akşam da umutsuz bir şekilde bekliyorum maçı. Umarım şeytanın bacağını kırarız.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Kas 2016, 20:35 
Kullanıcı avatarı

Oturdum né zaman gol yiyecegimizi bekliyorum. Daha rakip kaleciyi görmedim korner bile atmadık. Hem istatistikte hem oyunda Sociedad bizi eziyor.

[ Post made via Android ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Kas 2016, 20:36 
Kullanıcı avatarı

Kabus gibi bir devreyi gol yemeden kapattığımız için seviniyorum.

Gol pozisyonunda gerideyiz, pas sayısında gerideyiz, topla oynama oranında gerideyiz. Şöyle diyeyim kaleye ilk şutumuzu 41. dakikada Suarez atabildi. O da ceza sahası dışından ve auta giden bir şuttu. Bu arada rakibin 7-8 şutu olmuştu sanırım.

Orta sahamız rezaletten öte kepaze durumda. Maç sonu için beraberlik beni mutlu edecek inanın.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Kas 2016, 20:37 
Kullanıcı avatarı

Kesinlikle izlediğim en kötü barca.. orta saha olmadan çıkmışız maça.. sağlam pres yiyoruz nefes alamıyoruz.. ilk şutu 40. Dakikada attık.. o da pozisyon değil yani.. resmen komedi.. enriquenin mimikleri çok şey anlatıyor.. galibiyet messiye bakıyor ve bence ihtimal dahilinde değil..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Kas 2016, 21:45 
Kullanıcı avatarı

Sociedadın golü verilmedi.. adamların hakkı yendi resmen.. hep bizimki yenecek değil ya neyse.. andre gomes e ulaşabilsem sabaha kadar ıslatıp ıslatıp döverdim..bugün bir sürü ruhsuz adam vardı sahada ama o her zaman ruhsuz..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Kas 2016, 22:14 
Kullanıcı avatarı

Maçı kazanmayı geçtim beraberliği bile hak etmedik. Rakibin 2 direkten dönen topu ve bir tane verilmeyen golü var. Şunu da gördüm ki bu akşam ben de bu takımın başında sahaya çıkabilirmişim, çünkü ben koltuğa nasıl yayılıp izlediysem Luis Enrique de aynı şekilde kulübede maçı izledi.

Yine tek oyuncu değişikliğiyle maçı bitirdik. Hadi sürekli ofsayta düşmekten başka işe yaramayan Suarez'i Alcacer'le değişmeye cesaretin yok da Rafinha gibi bu sezon skora direk etki edebilen bir adamın varken neden onu oyuna almadın?

Sezon başından beri orta sahamız dökülüyor. As oyuncularımız dediğimiz Busquets ve Rakitic'in bu sezon bir tane vasatı aşan performansını hatırlamıyorum. Kulübeyi güçlendirdik dedik ama bu dökülen orta saha ve sakatlanan İniesta'ya rağmen bir tane sıyrılıp şu formanın hakkını veren adam çıkmadı.

MSN atarsa alırız, Luis Enrique'nin tek planı bu...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Kas 2016, 05:18 
Kullanıcı avatarı

Sezon başında orta sahadaki oyuncu çeşitliliğine sevindiğimiz zamanları hatırlıyorum da; çok ironik. Orta sahada bolca rotasyon seçeneğimiz var ama hiçbiri bir işe yaramıyor.

André Gomes ve Denis Suarez acayip silik oyuncular şu ana kadar. Doğru dürüst ayakta kalamaz, topla ne yapacağını bilemez bir şekilde ayağı dolaşır. Tabii orta sahanın diğer as oyuncuları da kötü olunca, neredeyse kaybettiğimiz bütün puanların vebali orta sahada. Tabii defansta yapılan saçma hataları da es geçmeyelim.

Kriptonit gibi bir takım oldu bu lanet olası Sociedad. Dünkü maçla beraber 7 maçtır kazanamıyoruz.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 11 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR