Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 
Yazar Mesaj
İletiTarih: 23 Oca 2017, 20:26 
Kullanıcı avatarı

Resim

29 OCAK PAZAR | TSİ: 14.00 | YAYIN: BEIN SPORTS-4

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 09:59 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Barça 11: Ter Stegen, Aleix Vidal, Pique, Mathieu, Digne, Denis Suarez, Rakitic, Arda, Messi, Suarez, Neymar.

Alıntı:
Cillessen, Sergi Roberto, Mascherano, Umtiti, Alba, Andre Gomes, Alcacer.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 10:11 
Kullanıcı avatarı

Bir tarafta tarihi Nadal - Federer finali, diğer tarafta Barça maçı... Zor seçim. :(

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 11:53 
Kullanıcı avatarı

Betis seyircisi önünde bayağı motive başladı çoğu takım gibi. On alanda baskı, çok adamla pres ilk yarım saat içinde hiçbir şey oynayamadık.

Orta saha dökülüyor, Rakitic rezalet. 30'dan sonra biraz kontrolü ele aldık pozisyonlar da bulmaya başladık. Messi kime pas verdiyse hiç ettiler. Suarez ve Neymar kaçırdı, Arda ayağına dolaştırdı.

Rakitic kesinlikle çıkmalı, kimse daha kötü oynayamaz. Hem Busquets hem de Iniesta yokken orta saha yokmuş gibiyiz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 12:51 
Kullanıcı avatarı

Bir metre içerdeki topa golü vermeyen hakeme söylenecek çok şey var ama..

Bu takım hiçbirşeyi haketmiyor.. haftalardır beklenen oldu messi durunca osasuna seviyesine indik..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 12:57 
Kullanıcı avatarı

Kazanmayı hak etmedik ama bir metre içerden çevrilen topumuzu da gol vermeyen bir sisteme karşı oynuyoruz. Böylesine agresif deplasmanlara nasıl olur da Rakitic-Arda-Denis üçlüsüyle çıkar anlamak mümkün değil. Öyle bir baskı yedik ki orta sahamız adeta yok. Bir de Vidal ve Digne'nin olmayan bek performansları eklenince maçın büyük bölümü sıfır bir oyunla geçti.

Koca 11'de savunmayı adam gibi yapabilecek sadece Pique-Mathieu'yla çıkarsan ve orta sahayı böylesine kaybetmişken Mascherano gibi agresif bir adamı kenarda oturtursan bundan öte bir sonuç alamazsın zaten. Geçmiş olsun tekrar...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 13:10 
Kullanıcı avatarı

Enrique haftalardır hem saçma sapan 6-7 kişi rotasyon yapıp hemde taraftar gibi oyunu seyrederek kredisini iyice tükketti artık.. La sakat falan olur anlarım.. ama bu adam hep böyle bu kaçıncı aynı şeyleri yazıyorum bıktım artık.. Şahsen uyuz olmaya başladım kendisine..
Ayrıca kaleciyle bu kadar oynadığımız için de kıl oluyorum.. bu futbol anlayışıyla çok ezik bir görüntü veriyoruz.. resmen takımdan soğutuyor insanı..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 15:07 
Kullanıcı avatarı

Belki 1 puanı bile hak etmedik ama o adamın da topla beraber komple içerde olduğu pozisyona nasıl gol verilmedi inanamıyorum.

Berbattık, şu maçta Rakitic'e 90 dakika sabreden Enrique ile aynı maçı izlediğimizi sanmıyorum.

Akşam Sociedad karşısında Real'in puan kaybetme ihtimaline umut bağlamışken şu oyun ve sonuç rezalet.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Oca 2017, 16:51 
Kullanıcı avatarı

bu lig bitmis bu kadar tesadüf olamaz.

dakka 2 , yalandan 1 penaltı+ kırmızı kart aynı hafta 1 metre içerdeki top görünmüyor....

İzleyin youtube.com

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Oca 2017, 13:24 
Kullanıcı avatarı

Valla birileri birilerine çalışıyor sanki ama ben anlamadım. Üstüne üstlük kendi teknik direktörümüzün tercihleriyle cebelleşiyoruz.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 10 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR