Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 7 ileti ] 
Yazar Mesaj
İletiTarih: 28 Mar 2017, 17:07 
Kullanıcı avatarı

Resim

2 NİSAN PAZAR | TSİ: 21.45 | YAYIN: BEIN SPORTS-3

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Mar 2017, 21:07 
Kullanıcı avatarı

3-1-4-1 sistemi çok hoşum gitti baktımda son atletico deplasmanı kilidinide bu sistemle açmışız...2..rafinha bence barça için çok faydalı futbolcu dengesiz bir tarzı var ve rakip takımı şaşırtıp hata yaptırıyor en azından her maç 45 dakika görev almalı....3...luis enrique guardilonanın rotasyon ve sistem karmaşası hastalığına kapıldı ve ligi resmen reale hediye etti ufak bir umudum var ama ne olursa olsun luis kararından vazgeçmemeli ve gelecek sezon gitmeli isterse double yapsın farketmez...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Nis 2017, 18:19 
Kullanıcı avatarı

Cezalı mı Leo?

Sent from my Pixel using Tapatalk

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Nis 2017, 19:34 
Kullanıcı avatarı

Uzun zamandır ilk defa böylesine derli toplu oynayan bilinçli atak yapan ve top çeviren atağın yönünü çeviren hızlı paslarla sabırla açık arayan bir barça gördüm.Öyle ki Neymar bile lutfedip bilmem kaç basit top oynadı. Son toplarımız iyi olsa atmıştık kaçtane.

Bu arada Rakitic bitmiş.Suarez hala kayıp.Busquets eski günlerdeki gibi oynuyor. Bir hareketiyle, bir pasıyla rakip bloğu oyundan düşürüp hemen her atağın mimarı oluyor.Kestiği toplar da cabası.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Nis 2017, 19:39 
Kullanıcı avatarı

Uzun zamandan sonra 4-3-3'le oynuyoruz. 20. dakikadan itibaren izleyebildiğim kadarıyla bu sezon oynadığımız en iyi maçlardan biri diyebilirim kendi adıma. Herkes işini iyi yapıyor. Rakitic, A. Gomez ve sağ kanat oynamasına rağmen Paco bile gayet iyi durumda.

Özellikle Neymar'ın sürekli bir şeyler yapmak için kasan oyununu bırakıp sade oynaması ve takım arkadaşlarını da oynatması çok hoşuma gitti. Tek sıkıntımız gol yollarında çok cömert davranmamızdı ama Suarez herhalde maçın kahramanı yapacak dediğim Ochoa'nın üstünden harika bir gol attı. Alba'nın tek pasta yaptığı asisti de unutmamak lazım.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Nis 2017, 21:04 
Kullanıcı avatarı

Rakip ikinci yarının başında beraberliği yakalayıp gazlansa da bizim açımızdan rahat bir galibiyet oldu.

Güzel oyunumuzun dışında beni en çok şaşırtan Neymar'in bu bol paslı ve sade oyunu oldu.

[ Post made via Android ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Nis 2017, 12:02 
Kullanıcı avatarı

İlk yarıyı yolda olduğum için izleyemedim. 11'ler açıklandığında ben de dahil gördüğüm yorumlar puan kaybına hazırlamıştı kendisini. Nitekim 45 dakika boyunca gözüm yolda olsa da kulağım telefona gelecek bildirimlerde idi. Golün gecikmesi de maçı izlemediğim için öncesindeki karamsarlığı doğruluyor gibiydi. Tam eve 2-3 dk kalmışken 44. dakikada gelen golün bildirimini gördüm.

İkinci yarı için televizyonu açtığımda spikerin ilk yarıdaki oyunumuzu öven, kaçırdığımız gollerden ve Granada kalecisinin ne kadar kurtarış yaptığından bahsedince şaşırdım ve utandım. Fakat rakibin 50'de gelen golü yine yelkenleri suya indirmeme sebep oldu.

Neyse devamında oynanan oyun ve gelen goller sonunda beni haksız çıkardı ama tabii ki fazlasıyla mutlu etti. El Clasico'ya kadar puan kaybetmek demek bence ligin bitmesi demek. Bu lig alınacak veya kaybedilecekse bu El Clasico'da belli olur ve olmalı bana göre.

Fikstüre baktım da Çarşaba günü Camp Nou'ya Sevilla geliyormuş. Umarım bundan da güzel bir oyunla 3 puanı alırız.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 7 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR