Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 7 ileti ] 
Yazar Mesaj
İletiTarih: 14 Mar 2017, 12:00 
Kullanıcı avatarı

Resim

19 MART PAZAR | TSİ: 22.45 | YAYIN: BEIN SPORTS-3

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Mar 2017, 19:03 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Barça 11: Ter Stegen, Mascherano, Pique, Umtiti, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Rafinha, Suarez, Neymar.

Alıntı:
Yedekler: Cillessen, Denis Suarez, Alcacer, Jordi Alba, Lucas Digne, Sergi Roberto, Andre Gomes.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Mar 2017, 19:40 
Kullanıcı avatarı

Maç öncesi eski maçlara denk geldim kanalda. Son yıllarda Camp Nou'da hep yenilmişiz Valencia'ya. Onları izleyince moralim bozuldu.

Umarım hafta sonunu kapatırken keyfimiz kaçmaz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Mar 2017, 20:42 
Kullanıcı avatarı

Bir takım düşünün futbol tarihinin belki de en iyi ileri 3'lüsü ve futbol dahisi İniesta'ya sahip ama oynadıkları futbol sezon başından beri sıkıcı mı sıkıcı. Bireysel yetenekler bir şeyler yapmadığı sürece hiçbir varyasyon üretemeyen bir oyuncu grubu karşımızda ve hala sol kanada hapsolmuş karaktersiz bir oyun.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 Mar 2017, 07:07 
Kullanıcı avatarı

Maçın 2. yarısını izlemedim, Messi'nin 2 golüyle 4-2 almisiz maçı.

[ Post made via Android ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 Mar 2017, 09:26 
Kullanıcı avatarı

Son golü Andre Gomez atmış pardon.

[ Post made via Android ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 Mar 2017, 12:48 
Kullanıcı avatarı

İlk golü yemek, ardından 2-1 öne geçtikten hemen sonra aynı dakika içinde ilk yarının son dakikasında tekrar gol yemek öncelikle can sıkıcı unsurlardı. Yani öyle ya da böyle yeneceğiz diyorsun ama takım bir türlü koparamıyor maçı. Mesela 52'de 3-2 öne geçip 89'da 4-2 yapabiliyorsun, hem de ikinci yarıyı 10 kişi oynayan rakibine karşı.

Tüm bunlar benim de maçtan aldığım keyfi bayağı baltaladı. Son iki gol arasında geçen hemen hemen 40 dakikada pozisyon bulduk, neler neler kaçtı hem de. Hatta ben bir ara ciddi ciddi kendimi hazırladım 88 gibi 3-3 olacağına. Ama şansımıza onlar değil biz attık da son 4-5 dakikayı rahat rahat izledim.

Yediğimiz iki gol de biri Pique'nin, diğeri Mascherano'nun arkaya adam kaçırmasıyla yenen gollerdi. Birkaç tane de kontra atak dışında Valencia'nın pek bir atağı yok zaten.

6-7 olacak maçın 89'a kadar 3-2 devam etmesi insanı sinir eden asıl mesele. Açıkcası bunun dışında ben takıma kötü oynadı diyemem, Messi ve Iniesta son maçların aksine formda göründüler. Rakamlar da pozitif bizim adımıza, 22 şuttan 12 tanesi kaleyi bulmuş mesela.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 7 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: alperens61, Bing [Bot], cengiz ve 39 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR