Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 9 ileti ] 
Yazar Mesaj
İletiTarih: 15 Oca 2017, 11:18 
Kullanıcı avatarı

Resim

19 OCAK PERŞEMBE | TSİ: 23.15 | YAYIN: DIGITURK

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Oca 2017, 16:53 
Kullanıcı avatarı

Offf belaya bak. Bu takıma deplasmanda seri bir şekilde düzenli yenilmemiz sanırım artık bizim kötü günümüzde olma bahanelerimizi çoktan ortadan kaldırıyor. Adamlar cesaretle ve ataklarla oynuyor bize karşı. Seri verkaçlar ve fişek gibi koşular, pas oyunları, dalga dalga gelen kanatlar... Bize karşı herşeyi yapabilen bir takım gibi görünüyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Oca 2017, 16:01 
Kullanıcı avatarı

Maç yayını hem Digiturk hem de Tivibu'dan gerçekleşecekmiş.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2017, 19:03 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Barça 11: Cillessen, Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Digne, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Suarez, Neymar.

Alıntı:
Yedekler: Masip, Mascherano, Jordi Alba, Denis Suarez, Arda, Alcacer, Andre Gomes.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2017, 21:03 
Kullanıcı avatarı

İlk yarıyı Neymar'ın penaltısıyla 1-0 önde kapattık. Sürekli takılarak izliyorum maçı ama bu sezonki en iyi Barcelona'yı izledim diyebilirim ilk yarı itibariyle. Özellikle takımın iştahı çok belli ediyor kendini.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2017, 21:14 
Kullanıcı avatarı

Aylardır böyle topa basan, topu ayağında tutan rakibin etrafında 2-3 kişiyle rahatsız eden, ilerde koşan pres yapan bir Barça izlememiştim.

Özel bir motivasyonla maça çıktığımız çok belli. Neymar'ın baskıları bile duygulandırdı beni o derece. Suarez birkaç topu fena ezdi, onlar da olmasa daha güzel olabilirdi.

Rakibin kalemizi bulan şutu yoktu. 1-2 pozisyon hariç, derli toplu kalemize gelmelerine izin vermedik. Çok fazla top kaybına sebep olduk.

Bizim de pozisyon zenginliğimiz muhteşem değildi tabii ama Sociedad deplasmanı için makuldu bence. İkinci yarıda da böyle devam edersek hem yıllardır süren bir laneti kırmış olacağız hem de müthiş moral depolarız kanımca.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2017, 22:07 
Kullanıcı avatarı

Sevmiyorum.. bir farklı öndeyken iniestanın oyundan çıkmasını hiç sevmedim sevmiyorum.. herkesi tedirgin ediyor..

Beyaz bayraklar gördüm ne yalan söyliyim çok hoşuma gitti..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2017, 22:10 
Kullanıcı avatarı

1-0 kazandık.

İkinci yarı ilk yarıdaki kadar baskı yapamadık, kalemize biraz daha fazla geldiler.

Yalnız bizde çok güzel pozisyonları harcadık özellikle Neymar ve Suarez ile. Hele devrenin başında Neymar'ın defansın arkasına kaçıp aldığı topu ayağından açmasa kaleciyle karşı karşıya kalmıştı.

Sociedad deplasmanında 8 maçlık kazanamama serimizi yıktık ve avantajlı bir skor elde ettik. Skordan da önemlisi takımın oyunu umut vericiydi, yavaş yavaş toparlanıyoruz gibi. Sezonun seyri değişebilir böyle oynamaya devam edebilirsek.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2017, 22:13 
Kullanıcı avatarı

Bu arada yazmayı unuttum, Iniesta'nın yerine ikinci yarı Andre Gomes girdi. Çok detaylı bakmadım haberlere ama sakatlık değil de ufak bir rahatsızlık hissetmiş sanırım. Yedek kulübesinde oturuyordu.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 9 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: alperens61, Bing [Bot], blackzero, Yahoo [Bot] ve 10 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR