Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 11 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
İletiTarih: 31 Ekm 2016, 18:29 
Kullanıcı avatarı

Resim

1 KASIM SALI | TSİ: 22.45 | YAYIN: TİVİBUSPOR-4

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Ekm 2016, 18:33 
Kullanıcı avatarı

Şu saat konusu bir yandan takımın son maçındaki rezil futbolu diğer yandan. City ve Sevilla'yla peş peşe iki zor deplasmana çıkacağız, sonumuz hayrolsun.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Ekm 2016, 18:42 
Kullanıcı avatarı

Zamanında NBA maçlarını sabaha karşı kalkıp izlediğimiz gibi yakında Barcelona maçlarını da gece yarısından sonra izlemek zorunda kalacağız sanırım.

City ile ilk maçta pek bir şey beklemiyordum ama nasıl olduysa 4-0 kazandık. Ama bu sefer pek öyle şanslı olamayacağız gibi. Pep hocam bize çok kötü şeyler hazırlamış olmasaydı bari. Tek umudum City'nin Granada kadar iyi savunma yapamayacak olması ihtimali.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 17:09 
Kullanıcı avatarı

Bu maçtan galibiyetle ayrılma gibi zorunluluğumuz yok. Zaten pek iyi durumda değiliz. Tabi kimse maça böyle bakmıyor. Bizimkiler umarım çok yıpranıp sakatlanmazlar.

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 18:49 
Kullanıcı avatarı

Barça 11: Ter Stegen, Sergi Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne, Rakitic, Busquets, Andre Gomes, Messi, Suarez, Neymar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 20:37 
Kullanıcı avatarı

Ben de dahil çoğumuzu utandıran bir 40 dakika oynadık. Attık, kaçırdık, baskı kurduk ama Sergi Roberto'nun saçma sapan bir hatasıyla golü de yedik. Hem de ikinci gol için üst üste pozisyonlar bulduğumuz dakikalarda.

Öyle ki bir ara Andre Gomes bile dudak uçuklatan şeyler yaptı.

Bir ara topla oynama oranımız % 72'ye kadar çıktı. Ama golü yedikten sonra City o rüzgarla son 5 dakika top oynamaya başladı. Umarım ikinci yarı bu rüzgarı kesmekte gecikmeyiz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 20:52 
Kullanıcı avatarı

Yediğimiz golden sonra oyun City'den yana döndü. Bakalım bundan sonra neler olacak.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 20:54 
Kullanıcı avatarı

İki maçta da gol yiyen takımlar golden sonra baya bocaladılar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 21:36 
Kullanıcı avatarı

Bir hata bütün maçın içine etti. İlk 40 dakikada farkı artıracakken sonraki 40 dakika onlar aynı fırsatları hiç boşa harcamadılar.

Bu maçta her sonuca kendimi hazırladığımı düşünüyordum ama böyle güzel başlamışken devamında oynanan oyun moralimi bozdu.

City de 6. maçta bizi yenmeyi başardı sonunda. Bundan önceki bütün maçları kaybetmişlerdi.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 21:43 
Kullanıcı avatarı

İkinci yarı ağız dolusu yazmak istiyorum boşver diyorum. Orta sahada topla oynayacak adam yok. Strateji tamamen üç şeytan endeksli. Ya hangi takım bize ileri baskı yapsa aynı acizlikle baş başa kalıyoruz. 30 dk kalemizden çıkamadık.

Grup açsısından çok önemli olmayan bir maçtı. Kazansak ya da berabere kalsak ileri maçlarda daha ehat ederdik. Bu maçta hiç küplere bineceğim aklıma grlmezdi.

Roberto berbat günündeydi ham belli. Suarezi ilk dakikada gördüm tamam dedim bu bitik. Busquets var yok, gereksiz tehlikeli yerlerde faulleri cabası, Rakitic yok

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 11 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: yldoktora ve 7 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR