Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 6 ileti ] 
Yazar Mesaj
İletiTarih: 10 Eyl 2016, 21:16 
Kullanıcı avatarı

Resim

13 EYLÜL SALI | TSİ: 21.45 | YAYIN: TİVİBU

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2016, 18:09 
Kullanıcı avatarı

Barça 11: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba, Busquets, André Gomes, Rakitic, Messi, Luis Suárez, Neymar

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2016, 19:39 
Kullanıcı avatarı

Ben internetten sağlam bir yayın bulana kadar Messi sabredememiş, 3. dakikada golü atmış. Nasıl bir goldü, tekrarını da izleyemedim.

İkinci gol Neymar-Messi cambazlığı sayesinde geldi. Aralardan, aralardan defansı ipe dize dize attılar.

Tam mesajı yazarken ilk golün tekrarını izledim, sol çaprazdan Messi için ters denebilecek bir yerden ama iyi vurmuş, güzel vurmuş fevkalade bir gol olmuş.

Takım adına tek negatif durum Ter Stegen'in penaltı yaptırması idi ama neyse ki kendi hatasını telafi etti penaltıyı kurtarak.

İlk yarıyı 2-0 önde kapadık.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2016, 20:46 
Kullanıcı avatarı

Bayram öncesi ağzımıza acı bir tat çalan Barça, bayram şekerini bayrama saklamış.

7-0 gibi havalı bir skorla maçı kazandık. Çok üretkendik, Celtic özellikle ikinci yarı kalemize gelemedi. İlk yarıda da penaltı harici bir şey hatırlamıyorum.

Messi hattrick, Iniesta ayağına güzel oturttu, Neymar, Suarez herkes gol attı. Çok keyifli bir maçtı, tek sıkıntı maçı Rusça izlemek zorunda kalmaktı.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2016, 21:06 
Kullanıcı avatarı

Messi'nin hat-trick yapması, UCL'deki gol krallığı yarışı için oldukça iyi oldu.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2016, 21:06 
Kullanıcı avatarı

Hafta sonu yenildiğimiz Alaves maçını da kapsayan şu rotasyon işine değinmek istiyorum. Pep zamanında da rotasyonumuz çok olurdu fakat her bir oyuncu sistemin oyuncusu olduğundan fazla sırıtmalar olmazdı. Şu an ne yaptıkları belli olmayan Tello'yu da koysan Cuenca'yı da koysan sistem içinde çarkların dönmesine yardımcı olurlardı.

Şu anki durumda ne yazık ki belli bir sistemden çok oyuncuların yeteneklerine odaklanılmış bir sistemle oynadığımız için özellikle bazı oyuncuların yokluğu oyunumuzu sekteye uğratabiliyor. Özellikle MSN'in üzerine kurulu bu sistemde, isterse geri kalan tüm takım rotasyona uğrasın ama bu üçlüden en az ikisi sahada olmak mecburiyetindedir bana kalırsa.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 6 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR