Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 35 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
İletiTarih: 20 Nis 2017, 16:33 
Kullanıcı avatarı

Resim

23 NİSAN PAZAR | TSİ: 21.45 | YAYIN: BEIN SPORTS-3

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 Nis 2017, 16:37 
Kullanıcı avatarı

Ligi kaybedecek olsak bile bu maçı kazanmanın ayrı bir anlamı var elbette.
Hele de şu günlerde biraz morale ihtiyacımız var açıkcası.
Ama çok umutlu olmadığımı itiraf etmek zorundayım. Juventus maçından daha fazla umutluydum hatta.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 21 Nis 2017, 14:07 
Kullanıcı avatarı

Son Atletico ve Bayern maçlarından izlediğim kadarıyla Real'in top mop oynamadığını, sadece Marcelo ve Modric'in form durumlarının üst düzeyde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ama işin diğer tarafı ne yazık ki bizde de hiçbir şey yok.

Özellikle Neymar'ın yokluğu ve Marcelo'yla Ronaldo'nun bizim kanayan bölgemiz sağ kanadımızdan hücum edeceklerini düşünürsek işimizin çok daha zor olduğu aşikar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 21 Nis 2017, 14:28 
Kullanıcı avatarı

Yalnız Marcelo ve Modric çok iyi topçular. Real Madrid'den kimi istersin diye sorsalar bu iki oyuncunun ismini veririm.

Bizim çok ciddi sağ bek ve orta saha problemimiz var. Ayrıca kenarda hiç hamle oyuncumuz yok.

Xavi tarzında bir oyuncumuz yok. O seviyede bir oyuncudan bahsetmiyorum. Zaten yeryüzünde yok. Ama o tarzda oyuncular var. Ama bizde yok. Iniesta da artık yolun sonuna geliyor. Denis'i çok takip edemedim. Iniesta'nın yerini doldurabilir mi? Ya da o tarzda bir oyuncu mu? Tanıdık olarak Thiago var. Keşke onu alabilsek Iniesta sonrası için.

Ayrıca Paco'dan hamle oyuncusu falan olmaz. Zamanında Larson vardı mesela. Öyle bir adam bulamadık bir daha.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 22 Nis 2017, 06:42 
Kullanıcı avatarı

Rakibimiz real madrid değil de real sociedad veya villarreal olsa kaç kişi maçı kesin kazanacağımızı düşünürdü? Ben şuankinden çok farklı düşüncelerde olacağımızı düşünmüyorum.. zoruma giden madrid bu dengesiz ve saçma sapan oyunla sırf bizim mallığımız yüzünden tarihin en başarılı takımı seçilecek..

Eğer cl yi alırsa son beş yılda üç cl kazanan ve üstüste 2 cl kazanan ilk takım olacak.. lig de cabası..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Nis 2017, 13:32 
Kullanıcı avatarı

Bugün el clasico var ve bende hiç heyecan yok. Maçı izleyip izlemeyeceğim bile belli değil. Teşekkürler Enrique.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Nis 2017, 15:46 
Kullanıcı avatarı

Maçla ilgili hakim duygum Real Madrid ve onların sahte kahramanını yenmek. Başka hiç bir düşünce belirmiyor kafamda. Yani ileri dönük hiç bir amacımız yokmuş gibi.

[ Post made via Android ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Nis 2017, 17:24 
Kullanıcı avatarı

Maç saati yaklaşırken sanki herşeye rağmen kazanacakmışız gibi bir his oluştu bende de.. neden messi bize o harika maçlarından birini hediye etmesin ki? İki farklı geriye düşmezsek maçı her an alabiliriz..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Nis 2017, 17:32 
Kullanıcı avatarı

Açıkçası bu maçı kazanmayı da ligi kazanmayı da yalnızca Messi için istiyorum. Şampiyonlar Ligi zaten gitti. Ligi de Real Madrid alırsa Ballon d'Or kesinlikle Ronaldo'ya gider. Bu ödülü Messi dışında birisinin kazanmasına pek tahammül edemiyorum.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Nis 2017, 17:42 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Barça 11: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Suarez, Alcacer.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 35 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: alperens61, Bing [Bot], blackzero, Yahoo [Bot] ve 10 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR