Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 20 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
İletiTarih: 30 Kas 2016, 17:38 
Kullanıcı avatarı

Resim

3 ARALIK CUMARTESİ | TSİ: 18.15 | YAYIN: LİGTV-3

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 30 Kas 2016, 17:44 
Kullanıcı avatarı

El Clasico'ya 3 gün kaldı.

Tabii 6 puan geride çıkacağımız için şevkimiz biraz kırıldı ama Real Madrid ile oynanacak her maç tek başına bir final. 14. Haftaya gelmişken 6 puan çok ciddi bir fark değil. Bu maçı kazanarak işleri lehimize çevirebiliriz. Elbette benim kadar iyimser biri değilseniz bu maçı kazanacağımız konusunda da pek rahat değilsinizdir. Haksız da değilsiniz tabii.

Bugün Facebook'un "tarihte bugün" olayı sayesinde 6 yıl önce Camp Nou'da Mourinho'nun Real'ini 5-0 ile dağıttığımız maçın anılarına denk geldim. O günlerden biraz gerideyiz gerçi.

İki hafta üst üste puanlar kaybettik bu hafta hem de tam olması gereken maçta yüzümüz güler inşallah.

VISCA BARÇA!!!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Arl 2016, 20:50 
Kullanıcı avatarı

Kötü gittiğimiz dönemlerde kazanılan büyük maç olarak ilk aklıma gelen 2-0 ın rövanşında 4-0 lık milan maçı oluyor.. inşallah öyle bir maç izleriz.. buna çok ihtiyacımız var..

[ Post made via iPhone ] Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Arl 2016, 08:56 
Kullanıcı avatarı

Son yılların en heyecansız El Clasico sabahıydı benim için. Normalde "El Clasicoooooo" diye bağırarak kalkardım yataktan ama bugün yine el clasico dedim ama kısık sesle.

Kazanırsak büyük moral olacak, kaybedersek de o derece yarıştan ciddi anlamda bizi koparacak bir maç. İçimde biraz iyimser kırıntılar da var ama çoğunlukla kötümserlik hakim. Iniesta'nın dönmesi biraz mutlu etti ama ne kadar oynayabilecek soru işareti.

Hem bir de 18.15'te El Clasico mu olur ya? Daha Barcelona'da güneş bile batmamış olacak muhtemelen, en nefret ettiğim şeylerden biri sahanın yarı güneşli, yarı gölge olduğu maçları izlemek. Evde misafirler de olacak. Her yönüyle uğursuzluk dolu bir gün, bari maç sonucu bunun aksine olsun lütfen.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Arl 2016, 09:35 
Kullanıcı avatarı

18:15'te el Clasico olması çok kötü olmuş. Maç İspanya saati ile 16:15'te oynanacak. Bunu düşününce daha bir saçma oluyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Arl 2016, 10:59 
Kullanıcı avatarı

El Clasico Kadrosu: Ter Stegen, Cillessen, Pique, Rakitic, Sergio, Denis Suarez, Arda, Andres Iniesta, Suarez, Messi, Neymar, Mascherano, Paco Alcacer, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, Andre Gomes, Umtiti.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Arl 2016, 14:12 
Kullanıcı avatarı

Barça 11: Ter Stegen; Roberto, Pique, Mascherano, Alba; Rakitic, Busquets, Andre Gomes; Messi, Suarez, Neymar.

Iniesta yok, tahmin ediyordum. Döndü falan dediler ama 90 dakika çıkaracak durumda değil demek ki. Iniesta döndüğü için biraz umut vardı içimde ama o da gitti.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Arl 2016, 14:44 
Kullanıcı avatarı

Ben umutluyum maçtan. Kötü bir dönemdeyiz ve ayağa kalkmak için bundan iyi bir fırsat olamazdı. Enrique'nin iyi bir taktisyen olmadığını biliyoruz da motive etme konusundaki başarısını da bu maçta göreceğiz. Bu maç için teknik taktikten çok oyuncuların iştahını kabartmak yeterli gelir bence.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Arl 2016, 15:07 
Kullanıcı avatarı

Kontralarla 3 yeriz gibi geliyor. Messi nin çok ekstra oynaması lazım. Hadi kaptan göster endamını..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Arl 2016, 15:10 
Kullanıcı avatarı

Real Madrid'in son form durumunu bilmiyorum ama bizim takımın son form durumunu düşününce maçtan pek ümidim kalmıyor. Tek tesellim, el clasico olması sebebiyle takımın daha farklı bir performans ortaya koyabilme ihtimali.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 20 ileti ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: alperens61, Bing [Bot], cengiz ve 39 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR