Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 21 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
İletiTarih: 01 May 2009, 22:36 
Kullanıcı avatarı

FC Barcelona Türkiye Forum Kuralları
Yeni konu açarken başlığa büyük harfle başlayınız.Mesaj içerisinde sadece büyük harf kullanmayınız.
Mesajlarda smiley kullanımına dikkat ediniz , smiley kullanırken aşırıya kaçmayınız.
Sitede bizim bilgimiz dışında başka bir site , blog tanıtmayınız , sitede msn , mail adreslerinizi yazmayınız.İmza bölümüne dahi link belirtmeyiniz.
Sitede küfür etmek ve saldırıcı mesajlar yazmak yasaktır.(Kısaltmalarınıza dikkat ediniz )
Konu içerisinde başkasına söylemek istediğiniz bir şey varsa alıntı yapınız.
Yeni konu açarken lütfen uygun bölüme açınız.
Konuyla alakası olmayan mesajlar atmayınız.(Transfer haberlerinde maç hakkında konuşmak gibi )
Farklı e-posta adresleriyle foruma üye olmayınız.Tespit edildiğinde bu üyelikler silinecektir.
Herhangi bir maç ile ilgili haber koyacağınız zaman , yeni başlık açmadan, o maçın bulunduğu konuya haber ekleyiniz.Çünkü konu fazlalığı olması diğer konuların aşağıya düşmesine sebep oluyor.
Goal.com veya başka bir siteden aldığınız haberleri foruma direk kopyala yapıştır yaparak foruma koymayınız.Başlığını konuya uygun şekilde değiştiriniz ve içinden belli bir kesitini ekleyiniz.Daha sonra yazı stilini değiştiriniz.Ya da haberden anladığınızı özetleyiniz.Kopyala yapıştır konusu sitenin google sıralaması açısından en önemli şeylerden biri.Bu yüzden bu konuda hassasız.
Forumun saygınlığı ve google önemi açısından konuya ilişkin hakaret edici mesajlar yazmayınız.( Köpek soyu , it , *** , köpek vs)
Başkalarını rahatsız eden özel mesajlar atmayınız.Özellikle bayan üyelere mesaj atan kişiler forumdan silinecektir.
Sitede yazım kurallarına biraz daha dikkat edelim , anlaşılır cümleler kullananız.
Herhangi bir sorun olduğunda ya da sormanız gereken durum olduğunda yetkililere özel mesaj atın ya da öneriler & sorular bölümünde başlık açıp belirtiniz.
Bu kurallara uymaya çalışalım , uymayan kişileri bizlerde dahil lütfen uyarınız.
FC Barcelona sistemi her geçen gün biraz daha gelişiyor.Bu yüzden daha çok göz önünde olmaya başladık.Böyle bir takımın sitesinin içeriğinin biraz daha derli toplu ve temiz olması için yapmamız gereken bazı şeyleri belirttik.Kural sadece ismi amaç belli.

FC Barcelona Türkiye " bir siteden daha fazlası "

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 May 2009, 19:51 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar çok iyi düşünmüşsünüz. Bu sitenin Barçaya yakışır bir site olması için yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 May 2009, 20:07 
Kullanıcı avatarı

osmantürk yazdı:
Arkadaşlar çok iyi düşünmüşsünüz. Bu sitenin Barçaya yakışır bir site olması için yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.

Teşekkürler, bizde bunun için uğraşıyoruz zaten.Dediğiniz gibi "Barçaya yakışır bir site olması için"
Bu yüzden bazı konularda taviz vermemeyi düşünüyoruz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 05 May 2009, 19:34 
Kullanıcı avatarı

umarım çok iyi yerlere gelebiliriz. bizim şu anda oluşturmaya çalıştırdıklarımız, başka takımlara sempati duyanlara yol olacaktır diye tahmin ediyorum.
mesela bir real fanı oluşabilir diye bekliyorum...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 05 May 2009, 19:54 
Kullanıcı avatarı

selo nun da belirttiği kurallara sadık kalırsak Barcelona yakışır bir site olucakatır. zaten bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 05 May 2009, 19:59 
Kullanıcı avatarı

fcb_leo_messi yazdı:
umarım çok iyi yerlere gelebiliriz. bizim şu anda oluşturmaya çalıştırdıklarımız, başka takımlara sempati duyanlara yol olacaktır diye tahmin ediyorum.
mesela bir real fanı oluşabilir diye bekliyorum...

Bu siteyi görüpte Türkiye'de "real madrid sitesi"(real madrid için diyorum) kurmaya yeltenecek birilerinin olduğunu sanmıyorum , bu siteye zamanında bazı saldırılar yapıldı , onlara karşı 10 kat daha beteri olur .Ondan böyle bir kaygya gerek yok

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 May 2009, 14:12 
Kullanıcı avatarı

burası zaten görüldüğü gibi saldırı ve zevzeklik sitesi değil gercekten Barça'yı seven insanların toplandıgı bir site küfür falan ne bu takımın tarftarına yakısır ne de bu sıteye oyle bı seyde de ılk ıspıyonu ceken ben olurum :grin: saka bı tarafa bu guzel sıteyı kırletmeyelım arkadaslar kırletılmemesıne de ozen gosterelım. Tartısmalar olacaktır fıkır ayrılıgı da tabı kı ama bunlar sohbet unsurlarıdır bunları cırkınlestırmeyelım ve yetkılı,yonetıcı arkadaslar sıze tekrar tesekkuru bır borc bılırım hem kalıtenızden bellı hemde fanatıklıgınızden nasıl taraftar olunur gosterdınız Türkiye'ye

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Haz 2009, 18:32 
Kullanıcı avatarı

Sitenin ilk zamanlarında da bilirdim bu siteyi aradan fazlaca zaman geçti..Ve gün geçtikçe saygınlığı ile silinecek bi site olmayacak aksine gün geçtikçe yükselecek bir site olacağına eminim..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Haz 2009, 18:43 
Kullanıcı avatarı

Sayenizde dostum...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Haz 2009, 13:00 
Kullanıcı avatarı

ya bisi solemeden gecemicem site hos guzelde bence iice karısık olmaya basladi su transfer spekulasyonlari guncel haberler falan filan kimin ne attigi belli diil su guncel haberler barcelona blog transfer zone daki gibi tek bi satir sayfa altinda alt alta olsa hersey daha acik ve not olucak sanki .. diger haber duzeni harika multimedia falan filan ama ilk actigimzda kolaylik olmasi icin bence en son guncel haberlerin sıralanmasi daha hos olurdu gibime gelio sanki bi ara forumun ana sayfasi ole gibiydi ole hatirliorm

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 21 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR