Tüm zamanlar UTC

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 1710 ileti ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 167, 168, 169, 170, 171
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Barcelona Pub
İletiTarih: 16 Nis 2017, 19:59 
Kullanıcı avatarı

"Guardiola'nın kurbanı olan takımlar için bile, Barça'nın mütemadiyen, ruhu canlandıran bir futbol ürettiği genel bir kabuldür."

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2017, 18:32 
Kullanıcı avatarı

Barcastuff kapatıldı mı?
Twitter'da Barça ile ilgili haberleri nereden takip edeceğiz?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 May 2017, 10:51 
Kullanıcı avatarı

Habire kapanıyor barcastuff ama yeni hesaplarla sonra tekrar hayata geçiyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 May 2017, 20:18 
Kullanıcı avatarı

Futbol aklıma geldikçe çok mutsuz oluyorum. Mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorum ama bir yere kadar tabii.

Real Madrid için lig şampiyonu oldu diyebiliriz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu da olabilirler. Bu durumda son dört sezonda üç kere bu kupayı kazanmış olacaklar. Hem de dominant bir takım olmamalarına rağmen. Biz Pep döneminde dahi dörtte iki yapmıştık. İnsan üzülüyor gerçekten.

Ronaldo Ballon d'Or'u bir kez daha alacaktır. Bu durumda Messi bu ödülü son beş yılda bir kez almış olacak galiba. Çok üzücü gerçekten.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 May 2017, 09:29 
Kullanıcı avatarı

Sezonun geneline baktığımızda çok mutlu olacak bir tablo yok maalesef. Bana göre mutluluğun zirveye çıktığı güzel anlar oldu ama bunlar sonuca yansımadığı için tabii biraz yavan kalıyor.

Hızlıca düşününce bu sezondan iki kare geliyor aklıma;

PSG'yi elediğimiz son golde Messi'nin reklam panolarının üzerine çıkıp verdiği poz ve Real'i kendi evinde yendiğimizi tescilleyen son saniye golüyle yine Messi geliyor gözümün önüne formasını Bernabeu tribünlerine salladığı kare ile.

Keşke bu iki unutulmaz karenin üstüne değerli sayılabilecek en azından ŞL ya da lig kupalarından biri gelebilseydi ama maalesef olmadı.

Hakemlerin yaptığı birkaç hata, bizim hiç kaybetmemiz gereken birkaç puan ligi belirledi bu da üzücü.

ŞL için hala Juventus'tan umudum var. Real sadece lig kupasıyla kalırsa bu da beni biraz olsun teselli edecek bir şey olur.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 May 2017, 20:10 
Kullanıcı avatarı

Karaf'a katılıyorum. Benim de aklımda bu sezona dair kalacak iki şey PSG galibiyeti ve Messi'nin Bernabeu'daki sevinci.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Haz 2017, 20:20 
Kullanıcı avatarı

Johan Cruyff benim oyunum d&r da var
Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Haz 2017, 08:02 
Kullanıcı avatarı

Yeni sezon formaları nete ilk düştüğünde pek beğenmemiştim ama şu tanıtımı falan yapıldıktan sonra hoşuma gitmeye başladı. Belki satın alırım diye fiyatlarına bir bakayım dedim, Nike.com'da maç forması 420 TL, taraftar forması 250 TL!

Aga bu nedir ya?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Haz 2017, 19:48 
Kullanıcı avatarı

Bence almamak için ilahi bir mesaj olabilir Alkan.
Ben şahsen sezon sonu indirimli bir yerde bulursam belki alırım. O da deplasman forması kötünün iyisi ise onu düşünebilirim.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 10 Haz 2017, 15:06 
Kullanıcı avatarı

Yeni bir kitap haberini paylaşayım. Pep Guardiola hakkında yazılmış bir kitap. Birkaç gün önce Türkçe olarak satışa çıktı.

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 1710 ileti ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 167, 168, 169, 170, 171

Tüm zamanlar UTC

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
||| FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM ||| © FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM BaRCeLoNa TaRaFTaRıNıN BuLuŞTuĞu BiR SiTe ©

FcBaRCeLoNaTuRKiYe.CoM © 2013 Designed and Modificated by: www.kumralweb.com All rights reserved
WwW.KuMRaLWeB.CoM Contact: CaspeR